ČO JE C4 ULTIMATE?


C4 Ultimate je doplnok výživy vyrobený spoločnosťou Cellucor, značka pod firmou Nutrabolt.
Doplnok sa skladá z ingrediencií na vylepšenie a doplnenie energie pred cvičením. Ingrediencie pozostávajú z 300 mg kofeínu (3 veľké šálky kávy), kreatínu, aminokyselín a CarnoSyn. Cellucor uvádza, že tento C4 Ultimate je „najvýkonnejšia C4, ktorú sme vytvorili“. Niet pochýb o tom, že ich ďalšie prezentovanie pokračuje „to nie je pre slabých“ a „to nie je pre bojovníka na čiastočný úväzok“. Tento produkt je určený pre profesionálov v oblasti tréningu alebo fitnes, ktorí chcú rozšíriť svoje limity alebo prekročiť svoje možnosti.


Spoločnosť Cellucor ponúka niekoľko ďalších produktov vhodných pre všetky segmenty tréningu, ako sú C4 Original, Shred, Extreme a Alpha Amino.


AKO TO FUNGUJE?


Podľa oficiálne zverejneného vzorca, C4 Ultimate obsahuje extrémne množstvo stimulantov, nootropík, látok na zlepšenie nálady, vazodilatancií, aminokyselín, látok zvyšujúcich vytrvalosť a kreatín. Tieto zložky boli spojené do jedného vzorca. Odporúčané denné dávkovanie: vezmite jednu odmerku C4 Ultimate, zmiešajte ju v šejkri s vodou alebo džúsom a potom vypite 20 - 30 minút pred tréningom. Zmes ingrediencií naštartuje váš organizmus, aby poskytla udržateľné zvýšenie energie počas tréningu a vydrží niekoľko hodín potom.


Bezvodý kofeín poskytuje stimuláciu. Aminokyseliny, ako je arginín alfa-ketoglutarát a taurín, zlepšia prekrvenie a podporia pumpu. CarnoSyn Beta-alanín zvyšuje vašu pumpu naďalej, zatiaľ čo niacín zvyšuje hladinu oxidu dusnatého vo vašom tele a rozširuje vaše cievy. Nootropiká ako Huperzine A a TeaCrine zlepšia vaše zameranie a duševnú činnosť. V ideálnom scenári zostria vaše zmysly.
Vzorec zaokrúhľujú vitamíny ako C a B12, ako aj 1,5 g kreatínu na budovanie svlovej hmoty a 1,5 g bezvodého betaínu - opäť v extrémnych dávkach.


AKO ZÁKAZNÍCI VIDIA C4 ULTIMATE?


V decembri 2016, keď sa produkt dostal na trh, bol doplnkom, ktorý získal pozitívne recenzie od kulturistických spoločenstiev, blogov a na webových stránkach s recenziami, ako je napríklad obchod bodyandfit.com.


PLUSY

  • posunie vás za hranice možností
  • 1 odmerka = 1 výbušné cvičenie
  • väčšina recenzií nevykazuje po použití žiadnu poruchu
  • silná receptúra, vhodná pre vášnivých používateľov pred tréningom, ktorí sú zvyknutí na kofeín a iné stimulanty
  • sladko-kyslá príchuť
  • dobre sa rozpúšťa, po pretrepaní žiadny prášok alebo kryštály

MÍNUSY

  • drahý
  • niektorí recenzanti mali po použití tvrdý pád


Rovnako ako pri všetkých ostatných recenziách doplnkov, aj pri recenziách C4 Ultimate sa odporúča brať štipku soli. Aj keď sa zdá, že doplnok a receptúra na základe online dostupných informácií funguje ako inzerované a dodá vám potrebnú energiu.


MALI BY STE SIAHNUŤ PO C4 ULTIMATE?


Dokonca aj pre profesionálov, ktorí konzumujú predtréningové stimulanty každý deň, je C4 Ultimate extrémny. Kompletná zmes 300 mg kofeínu, nootropík, vazodilatancií, zosilňovačov pumpy a ďalších stimulantov ukazuje, prečo je na produkt toľko nadšených recenzií online.
Ak vydržíte obrovské dávky výbušnej energie, prežijete cenovku, potom je C4 Ultimate produktom, ktorý hľadáte a ktorý je dnes k dispozícii online u predajcov doplnkov Cellucor alebo kulturistiky.