alfasport_logo Kto sme
Firma S-Rsports (alebo ako ju pozná väčšina z vás - ALFASPORT) bola založená len nedávno, v roku 2020 skupinou mladých fitness nadšencov. Náš mladý tím sa skladá z atlétov v oblasti fitnessu, crossfitu, ľadového hokeja, z IT špecialistov, podnikateľov a manažérov. Tým, že sme zároveň predajcovia aj aktívny konzumenti výživových doplnkov stravy, máme vždy prehľad o novinkách na trhu a radi sa o ne s vami podelíme. Vyskúšajte!

Kvalitu máme v DNA
V ALFASPORT predávame proteíny a výživové doplnky stravy s neporovnateľnou jedinečnosťou a početnými možnosťami pre každého špeciálneho zákazníka. Uistili sme sa, že našim zákazníkom poskytujeme len kvalitné doplnky, ktoré prešli špeciálnou kontrolou kvality. V oblasti športového oblečenia Vám prinášame tie najnovšie trendy a rovnako považujeme za nevyhnutné, aby naše oblečenie nebolo posudzované len podľa vzhľadu, ale najmä podľa efektivity počas športového výkonu.

Najlepšie výživové doplnky stravy + správne cvičenie + zdravá strava = NAJLEPŠIE VÝSLEDKY.

ALFASPORT je exkluzívny distribútor kvalitných výživových doplnkov stravy, športového oblečenia a doplnkov na Slovensku.
Na ukážku vymenujeme len niekoľko značiek z našej ponuky: MyProtein, Mutant, Cellucor, Ultimate Nutrition, SmartShakes, Via Fortis, Body Engineers, Beter Bodies and GASP.

branding_collage

customer_service_img

Služby a spokojnosť zákazníkov
Chceme, aby všetci zákazníci ALFASPORT boli spokojní! Preto sa snažíme Vám poskytnúť najlepšie služby vo všetkých oblastiach predaja. Pokiaľ s našimi službami nebudete spokojní, prosím, zašlite nám vaše pripomienky na emailovú adresu info@alfasport.sk.

Váš názor je pre nás dôležitý.